سردار عبداللهی اعلام کرد:
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: بزرگ‌ترین طرح آبی کشور با عنوان «مهار روان‌آب‌های غرب» تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
سردار عبداللهی تشریح کرد:
فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) با اشاره به بهره‌برداری از ۴۰ پروژه تا پایان سال گفت: اجرای این ابرپروژه‌ها در چهل‌سالگی انقلاب دستاوردهای بسیاری برای مردم و نظام به همراه دارد.
سردار عبداللهی خبر داد:
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: ما در سال جاری، ۴۰ ابرپروژه را تعریف کردیم که شامل ۱۰ پروژه در نفت، ۱۱ پروژه در آب، ۱۰ پروژه در بخش راه، ۲ پروژه در صنعت و معدن، ۳ پروژه در ساختمان و ۳ پروژه در بخش اطلاعات و فناوری و یک پروژه در کشاورزی می‌شود.
سردار عبادالله عبداللهی، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، عصر روز دوشنبه، ۱۷ اردیبهشت ماه در حاشیه دومین روز از بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی نفت در نشست خبری با خبرنگاران به تشریح اقدامات قرارگاه در بهره‌برداری از ۴۰ پروژه در چهل سالگی انقلاب پرداخت.
قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با حضور در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به ارائه توانمندی‌ها و دستاوردهای خود در این عرصه پرداخت.
آرشیو اخبار