معاونت عمران قرارگاه خاتم(ص) برگزار کرد؛
کارگاه تخصصی تجربیات و درس‌آموخته‌های اجرایی ایستگاه‌های مترو

به همت معاونت عمران و صنعت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) کارگاه تخصصی تجربیات و درس‌آموخته‌های اجرایی ایستگاه‌های مترو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه تخصصی سپاسد، کارگاه تخصصی تجربیات و درس‌آموخته‌های اجرایی ایستگاه‌های مترو روز چهارشنبه یازدهم مرداد با حضور کارشناسان و مدیران حوزه متروی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به همت معاونت عمران و صنعت قرارگاه و در سالن همایش‌های گروه تخصصی سپاسد برگزار شد.
در این کارگاه یک‌روزه که با هدف انتقال تجربیات، ابتکارات، نوآوری‌ها و دانش کسب‌شده در پروژه‌های مترویی قرارگاه برگزار گردید، مهندسان و متخصصان قرارگاه به تبادل اندیشه پرداختند.
شایان ذکر است در حوزه مترو، اجرای چندین پروژه مترویی در تهران و سایر مراکز کشور به طول 280 کیلومتر با 150 ایستگاه از افتخارات قرارگاه به شمار می‌رود که از میان آنها می‌توان به خط 2 قطار شهری مشهد به طول 14 کیلومتر، خط  3 متروی مشهد به طول 28 کیلومتر، خط  2 متروی تبریز به طول 22 کیلومتر، خط 2 متروی شیراز به طول 17 کیلومتر، خط 7 متروی تهران به طول 27 کیلومتر، خط 8 متروی تهران به طول 52 کیلومتر و خط A متروی قم به طول 14 کیلومتر اشاره کرد.

   1396/5/11 13:14