کارکنان قرارگاه خاتم در مسابقات قرآن نیروهای مسلح حائز عناوین برتر شدند

کارکنان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در مسابقات قرآن نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران موفق به کسب سه رتبه برتر شدند.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در سی و یکمین دوره مسابقات قرآن نیروهای مسلح که از ۱۸ تا ۲۱ تیرماه به میزبانی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد، سه نفر از کارکنان قرارگاه خاتم در سه رشته اذان، حفظ و مفاهیم موفق به کسب عناوین برتر شدند.
در این مسابقات که با حضور ۳۰ نفر از کارکنان بر‌تر پایور و ۳۰ نفر از کارکنان وظیفه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و اداره عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد در مجموع ۳۰۰ نفر حضور داشتند که از قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برادر پاسدار محمدرضا دوانی نفر دوم در رشته مفاهیم سطح یک، برادر پاسدار وحید باقرنژاد نفر دوم رشته اذان و برادر پاسدار عبدالله امامی نفر سوم رشته حفظ 15 جزء شدند.
مراسم اختتامیه این رقابت‌ها چهارشنبه ۲۱ تیرماه در مرکز همایش‌های کوثر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با حضور فرماندهان و مسئولان عالی‌رتبه نیروهای مسلح برگزار شد و در آن از برگزیدگان سی و یکمین دوره رقابت‌های قرآنی نیروهای مسلح تجلیل به عمل آمد.
یادآور می‌شود، مسابقات قرآن نیروهای مسلح هر دو سال یکبار در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم و همچنین مفاهیم سطح یک و دو و اذان برگزار می‌شود که سی‌امین دوره آن سال ۹۴ به میزبانی سپاه پاسداران اسلامی و در بخش بانوان به میزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

   1396/4/25 10:32