سردار عبداللهی اعلام کرد:
پرداخت حقوق کارگران، کارمندان و مطالبات پیمانکاران قرارگاه خاتم تا پایان سال

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در بازدید از پروژه  آزادراه کنار گذر جنوبی تهران گفت: قرارگاه هیچگاه به دنبال سودآوری نبوده و نیست و پرداخت حقوق کارگران، کارمندان و مطالبات پیمانکاران در اولویت اول کار ماست از این رو باید تمام تلاشمان این باشد که رضایت مردم را جلب کنیم.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)، سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در واپسین روزهای اسفندماه در بازدید از روند احداث پروژه آزادراه کنار گذر جنوبی تهران خواستار تسریع در روند اجرای این پروژه شد و گفت: این پروژه نقش مهم و اساسی در کاهش تعداد خودروهای ورودی به تهران، تولید آلاینده‌های زیست‌محیطی در این کلان‌شهر و انتقال ترافیک استان‌های غربی و شمال غرب کشور به این آزادراه دارد.
وی افزود: این پروژه پیشرفت قابل توجهی نسبت به 4 ماه گذشته داشته است و از تمام دست اندرکاران این پروژه تشکر ویژه‌ای دارم زیرا این پروژه جزء نادرترین پروژه‌های کشور از نظر سرعت و کیفیت در اجراست.
سردار عبداللهی ضمن اشاره به جانفشانی شهدا در دوران دفاع مقدس بیان کرد: اگر امروز برکتی در کشور وجود دارد به یمن خون پاک شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم است و امیدواریم که در عرصه سازندگی بتوانیم پاسدار خون آنها باشیم.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: ما در مراسم آغاز بارگیری سکوی فاز 22 اعلام کردیم که تا پایان سال باید حق و حقوق کارگران و پیمانکاران به صورت کامل پرداخت شود و این تنها یک گفته نیست بلکه با پشتوانه این موضوع را اعلام می‌کنیم و در این باره اقدامات مهمی انجام داده‌ایم. 
شایان ذکر است آزادراه کنارگذر جنوبی تهران در 168 کیلومتر در چهار قطعه در حال ساخت است و به عنوان یکی از حلقه‌های مفقوده کریدور ترانزیتی شرق- غرب از منطقه آبیک در حاشیه آزادراه کرج - قزوین ‌شروع شده و به آزادراه قم- گرمسار در منطقه چرم‌شهر ‌متصل می‌شود و در حال حاضر میزان پیشرفت این پروژه 45 درصد می‌باشد.
این پروژه آزادراهی که در چهار جبهه کاری فعال است، چندین تقاطع غیرهمسطح دارد و آزادراه‌های زنجان ـ قزوین، ساوه ـ تهران، قم ـ تهران، قم ـ گرمسار و مسیر ماهدشت ـ اشتهارد محور قدیم ساوه ـ تهران و سه خط‌آهن را قطع می‌کند. آزادراه کنارگذر جنوبی تهران با سرمایه‌گذاری 70 درصدی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) اجرا می‌شود.

 
   1396/12/26 12:14