پخش مستند میراث با موضوع احداث خط دوم راه آهن جنوب کشور

دوازدهمین برنامه مستند میراث با موضوع احداث خط دوم راه آهن جنوب کشور روز یکشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه بعد از خبر 22 شبکه 3 سیما پخش شد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)، پیشرفت در هر جامعه ای مرهون تلاش و کوشش مردمان آن جامعه در هر شغل و منسبی است .از مهندسین گرفته تا کارگران ساده ، مردان بی ادعایی که در بدترین آب و هوا ، در سخت ترین شرایط و ... کمر همت گمارده اند به آبادانی ایران عزیز .
مستند میراث تلاش کرده که در درجه اول ، ابرپروژه های در حال انجام یا به اتمام رسیده کشور را که حاصل تلاش متخصصین داخلی است به بینندگان معرفی نماید و از این طریق روحیه خودباوری را در آنها افزایش دهد و در درجه دوم مجالی شود برای انعکاس خدمات بی وقفه فرزندان این مرز و بوم .
در تهیه این مستند از به روزترین تجهیزات تصویربرداری استفاده شده است  تا تصاویر برای مخاطب چشم نوازتر شود .
گفتنی است مجموعه مستند میراث در 13 قسمت 20 دقیقه ای با مشارکت روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به تهیه کنندگی مهدی نادریان تولید شده  است. این مجموعه در ادامه" مستند  37" است که در دهه فجر سال1394 از شبکه سه پخش شد. شایان ذکر است، خط دوم راه آهن جنوب کشور به همت موسسه سازندگی ولیعصر(عج) از موسسات تابعه گروه تخصصی کربلا قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در حال احداث است.

   1395/12/22 14:20