همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان صورت گرفت؛
وداع با شهید گمنام در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)

همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و هفته دفاع مقدس، مراسم وداع با شهید گمنام در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، مراسم وداع با پیکر مطهر شهید 18 ساله از شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس روز سه‌شنبه چهارم مهرماه با حضور فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) و مدیران و کارکنان این مجموعه در حسینیه فاطمه الزهرا(س) ستاد قرارگاه برگزار شد.
مدیر کل بازرسی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در این مراسم ضمن بیان ابعاد مختلف نهضت سیدالشهدا(ع) گفت: پیروان راستین هر مکتبی دلیل والای حقانیت آن مکتب هستند و شهدای دفاع مقدس از زمره این پیروان راستین بودند که نسبت به اهل بیت علیهم‌السلام ادب خاصی از خود نشان دادند و در این دستگاه عظیم قدم برداشتند.
حجت‌الاسلام و المسلمین شیری افزود: اهل بیت علیهم‌السلام توجه و عنایت خاصی به پیروان خود در زمان حیات و در قیامت دارند و این نکته در روایات و احادیث مختلف به آن اشاره شده؛ اما لازمه این امر ابراز ارادت خالصانه است.
 حجت‌الاسلام شیری در پایان گفت: شرف دنیا و آخر همه ما شیعیان این است که سوار بر این کشتی نجات شده‌ایم و از خداوند می‌خواهیم که ما را در این مسیر ثابت قدم بدارد. 

   1396/7/4 15:29