پیام سردار عبداللهی به مناسبت روز خبرنگار:
هنر نگاشتن هنگامی که با دغدغه آگاهی‌بخشی همراه باشد حرفه مقدسی است

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با صدور پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار از خبرنگاران خواست تا با قلم و هنر خود، اقدامات جهادگران عرصه سازندگی را به اطلاع مردم برسانند.
به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)، متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ن والقلم و ما یسطرون
 خبرنگاران لحظات نابودشدنى و زوال‏‌يافتنى را تثبيت و ابدى می‌كنند. مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)
 هنر نگاشتن هنگامی که با دغدغه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به افکار عمومی همراه باشد حرفه مقدسی را می‌سازد که از آن با نام «خبرنگاری» یاد می‌شود. خبرنگار، رسالت انتقال اطلاعات به‌هنگام و صحیح و نیز گزارش حقیقت‌ها را به مردم بر‌عهده دارد و سعی می‌کند همواره وجدان جامعه را زنده سازد و پرده از دیدگان بیدار جامعه کنار زند.
این حرفه مقدس، هنگامی که با عشق به مردم، شجاعت مبارزه با کجی‌ها و ناراستی‌ها و بیان ظرفیت‌های ملی و امیدآفرینی همراه باشد به واژه «قلم» هویتی می‌بخشد که تراوش‌های آن را همسنگ خون شهیدان می‌سازد؛ و 17 مردادماه در تاریخ این مرزوبوم روز پاسداشت چنین حرفه‌ایست.
اینجانب بر خود فرض می‌دانم این روز شکوهمند را به همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه‌نگاران، صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع‌رسانی که روایتگر خدمات و مجاهدت‌های صادقانه جهادگران عرصه سازندگی کشور هستند تبریک و تهنیت عرض نمایم.
از خداوند بزرگ توفیق‌تان را مسألت دارم و از تمامی شما می‌خواهم تا با یاری قلم خود در راستای تحقق فرمایش رهبر فرزانه‌مان گام بردارید و به جهادگران عرصه سازندگی کمک کنید تا «ایرانی بسازیم که هر کس از هر جای دنیا به این کشور نگاه کرد معجزه اسلام را در سازندگی و آبادانی یک کشور به چشم ببیند.»                                                   

   1396/5/17 15:50