سردار عبداللهی:
قطعه دوم آزادراه حرم تا حرم در صورت رفع مشکلات سال آینده افتتاح می‌شود

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: در صورت رفع مشکلات مالی و معارضان که در تعهد کارفرماست، قطعه دوم آزادراه حرم تا حرم سال آینده افتتاح می‌شود.
به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) روز دوشنبه نوزدهم شهریورماه در بازدید از قطعه دوم آزادراه حرم تا حرم گفت: این پروژه به طول 115 کیلومتر حدفاصل گرمسار تا سمنان امسال آغاز به کار کرده و تاکنون پیشرفت بسیار خوبی داشته است.
وی افزود: این آزادراه با سرمایه‌گذاری 70  درصدی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) و 30 درصدی وزارت راه و شهرسازی اجرا می‌شود و در صورتی که کارفرما به تعهدات خود در رفع معارضان، تأمین قیر و آسفالت و مشکلات مالی عمل کند این پروژه ظرف دو سال پایان می‌یابد.  
سردار عبداللهی اظهار داشت: در حال حاضر 4 کارگاه با 300 دستگاه ماشین‌آلات و 1000 نفر نیرو در این پروژه مشغول به کار هستند و در صورت تأمین آسفالت امکان تکمیل 50 درصد این پروژه وجود داشت.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اهمیت سد نمرود گفت: پیشرفت در سد نمرود 67 درصد است و مشکلات مالی آن نیز حل نشده که در صورت حل آن، این پروژه تا پایان سال تکمیل می‌شود.

   1397/6/20 12:21