دکتر لاریجانی:
قرارگاه خاتم با روحیه بسیجی حفاری مکانیزه متروی قم را به اتمام رساند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در حفاری مکانیزه خط A   متروی قم با تمام وجود وارد شد و با روحیه بسیجی و در عین وجود مشکلات مالی این کار را به اتمام رساند.
به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)، دکتر علی لاریجانی روز سه شنبه بیست و هشتم دی ماه در مراسم اتمام حفاری خط A  متروی قم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش بی وقفه جهاگران عرصه سازندگی و آبادانی کشور اظهار کرد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در روند تکمیل این پروژه تلاش‌های ویژه‌ای داشت و با روحیه بسیجی کار را سامان داد و با وجود مشکلات مالی همراهی خوبی داشت. قرارگاه در پروژه آبرسانی به قم نیز خوب عمل کرد و در حفاری مترو انصافا با تمام وجود قرارگاه وارد شد.
رئیس شورای شهر قم نیز با بیان اینکه پروژه احداث خط  متروی قم اقدام بزرگی در استان است، گفت: قرارگاه خاتم با توجه ویژه‌ و جدیت لازم این پروژه را دنبال کرده است و بنده از زحمات سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه خاتم تشکر می کنم.
مدیرعامل مؤسسه حرا به نمایندگی از فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) در این مراسم با بیان اینکه حدود ۲۵درصد حفاری تونل‌های کشور توسط این قرارگاه انجام می‌شود، گفت: مؤسسه حرا در کشور در زمینهٔ تونل‌سازی فعالیت‌های ویژه‌ای انجام داده است.
مهندس کریم گنجه پیش از ظهر امروز در مراسم اتمام حفاری مکانیزه خط A مترو شهر قم، با اشاره به جایگاه خاص شهر قم اظهار داشت: شهر قم تنها برای مردم قم نیست و این شهر ام‌القرای جهان اسلام است و باید این شهر به جایگاه واقعی خود که در شأن زوار کریمه
اهل‌بیت(ع) است، برسد.
در پایان این مراسم از مدیران شهرداری، مدیر عامل موسسه حرا و مدیر پروژه با اهدای لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.   1395/10/28 17:24