امام جمعه ایلام:
قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) اجرای راه‌آهن ایلام را برعهده بگیرد

امام جمعه ایلام گفت: امیدواریم قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) مسئولیت اجرای اتصال ایلام به راه‌آهن سراسری را بر عهده بگیرد تا این خواسته مردم استان محقق شود.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، آیت‌الله محمدنقی لطفی روز دوشنبه پانزدهم آبان‌ماه در دیدار با سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: پس از پایان جنگ تحمیلی این قرارگاه توان خود را معطوف به سازندگی و کمک به دولت‌ها برای اجرای پروژه‌های مختلف در استان‌ها کرده و تاکنون نیز توفیقات بسیاری کسب کرده است.
نماینده ولی فقیه در استان ایلام ادامه داد: همین نگاه خالصانه در اجرای پروژه‌ها باعث شده آمریکایی‌ها نتوانند این روحیه را تحمل و مرتب اعضای قرارگاه را در لیست تحریمی خود قرار دهند ولی با پشتکار و روحیه ولایت‌پذیری این نیروها نه‌تنها از توان آنها کاسته نشده بلکه هر روز شاهد موفقیت‌های بیشتر قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) در اجرای پروژه‌ها هستیم.
امام جمعه ایلام با تقدیر از تلاش مجدانه این قرارگاه در تکمیل بخشی از طرح چهاربانده کردن ایلام به مهران گفت: إن‌شاءالله در سال‌های آینده پروژه‌های بیشتری با مشارکت قرارگاه خاتم‌النبیاء(ص) در استان ایلام عملیاتی شود.
شایان ذکر است فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) روز دوشنبه به منظور بازدید از اقدامات قرارگاه در خدمت‌رسانی به زائرین اربعین به ایلام سفر کرد و از پروژه تعریض و بهسازی جاده صالح‌آباد به مهران و موکب‌های برپا شده توسط این قرارگاه بازدید کرد.

 

   1396/8/16 09:10