قرارگاه خاتم(ص) واحد نمونه معدنی سال 97 استان کرمان شد

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به عنوان واحد نمونه معدنی سال 97 استان کرمان انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، در همایش تجلیل از مدیران برتر صنعتی و معدنی استان کرمان که در تاریخ دهم تیرماه و به مناسبت روز صنعت و معدن برگزار شد، استانداری کرمان با انتخاب گروه تخصصی قائم از زیرمجموعه‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به عنوان واحد نمونه معدنی سال 97 از اقدامات این قرارگاه در استان، تقدیر و تشکر کرد.
در لوح تقدیری که به همین مناسبت از سوی استانداری کرمان به سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) تقدیم شد از اهتمام وی در جهت نیل به توسعه صنعتی و معدنی به عنوان یکی از راهکارهای ایجاد اشتغال، افزایش تولیدات داخلی، کاهش وابستگی به نفت و تقویت اقتصاد ملی تشکر به عمل آمده است.
سالانه بر اساس عملکرد شرکت‌ها در زمینه فعالیت‌های معدنی یا صنعتی در استان‌های مختلف کشور واحدهای نمونه استانی از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان انتخاب و به استانداری معرفی می‌شوند.
شایان ذکر است استان کرمان به عنوان بهشت معادن ایران شهرت دارد و تاکنون 42 ماده معدنی در آن شناسایی شده است و 420 معدن در این استان پروانه بهره‌برداری دارند.

   1397/5/9 10:18