نماینده ولی فقیه در سپاه:
قرارگاه خاتم(ص) منزلت سپاه را افزایش داده است

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عبدالله حاجی صادقی گفت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در حوزه عمران و سازندگی کشور، منزلت سپاه را افزایش داده است.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، نماینده ولی فقیه در سپاه روز شنبه هفدهم شهریورماه در مراسم معرفی مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه خاتم(ص) گفت: جهادگران قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) خط مقدم سنگرنشینی انقلاب اسلامی در صحنه خدمت‌رسانی به مردم و جهاد اقتصادی هستند.
وی افزود: باید این افتخار بزرگ را قدر بدانید و با جدیت و مراقبت آن را حفظ کنید.
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حاجی صادقی اظهار داشت: در خصوص ماهیت وجودی برخی از نهادها و سازمان‌ها و اهمیت عملکرد آنها باید این سؤال را مطرح کرد که اگر این مجموعه‌ها نبودند چه اتفاقی می‌افتاد و در خصوص قرارگاه نیز باید همین سؤال را مطرح کرد تا به اهمیت وجودی آن پی برد.
وی با اشاره به مشکلات اقتصادی پیش روی جامعه بیان کرد: گاهی از اوقات جهاد اقتصادی از جهاد جانی نیز سخت‌تر است و یکی از اقدامات مهم قرارگاه جهاد در صحنه اقتصادی و سازندگی است.
نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: امروز بسیاری قائل به این هستند که اگر پروژه‌ای به قرارگاه خاتم سپرده شود با روحیه و مدیریت جهادی اجرا می‌شود و این یک ارزشی است که باید در حفظ آن کوشا بود.
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حاجی صادقی افزود: برای انجام هر عملی دو نیرو لازم است یکی قوت درونی و یکی قدرت بیرونی و این مهم را باید در مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به صورت خاص در اجرای پروژه‌ها در نظر گرفت.
نماینده ولی فقیه در سپاه در بخش دیگری از سخنان خود به رسالت حوزه نمایندگی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: فلسفه وجودی نمایندگی ولی فقیه در سپاه دو چیز است یکی هدایت و معنویت کارکنان و دوم صیانت از پاسداری است.

   1397/6/17 18:34