قدردانی آیت الله جنتی از تلاش‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)

دبیر شورای نگهبان از تلاش‌های بی‌وقفه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برای برقراری آب مردم خرمشهر و آبادان تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان در جلسه روز چهارشنبه بیستم تیرماه شورای نگهبان با عرض تسلیت ایام شهادت رئیس مذهب شیعه، امام صادق علیه‌السلام گفت: هر آنچه امروز شیعه و حوزه‌های علمیه دارند میراث زحمات و ایثارگری‌های ائمه اطهار علیهم‌السلام به ویژه امام ششم (ع) است و ما باید با حفظ و نشر این مکتب عالیه، قدردان تلاش‌های ائمه اطهار باشیم.
وی با انتقاد از اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم، افزود: راه برون‌رفت از مشکلات کنونی تفکر و اقدام انقلابی است اما ظاهراً هنوز خیلی از مسئولان نسبت به آن بی‌توجه هستند.
دبیر شورای نگهبان با تأکید بر اینکه با برنامه‌ریزی و تفکر انقلابی می‌توان مشکلات کشور را حل کرد گفت: باید جامعه و بویژه نیروهای انقلابی را به حل مشکلات امیدوار کرد چرا که تزریق ناامیدی در جامعه خواست دشمنان است.
آیت‌الله جنتی در پایان با اشاره به توطئه دشمنان از جمله آمریکا و عربستان برای به زانو درآوردن ملت ایران اضافه کرد: إن شاءالله با امدادهای غیبی الهی، رهنمودهای داهیانه و امیدوارکننده مقام معظم رهبری و فداکاری نیروهای انقلابی از این مرحله نیز با سربلندی عبور خواهیم کرد.

   1397/4/20 15:28