مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران:
شرکت کشتی‌سازی صدرا یک مجموعه معظم است

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: شرکت کشتی‌سازی صدرا یک مجموعه معظم است و امروز برای ترسیم همکاری‌های فی مابین از این مجموعه دیدن کردیم.
به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، دکتر محمد سعیدی در بازدید روز چهارشنبه چهارم مردادماه از جزیره صدرا در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما با بیان اینکه اساس و استراتژی اصلی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران بر پایه توسعه ناوگان ترسیم شده است، گفت: با از بین رفتن تحریم توانستیم به سرعت مشکلات موضوعه بر سر راه فعالیت کشتیرانی را مرتفع کنیم و امروز با اقتدار به تمام بنادر دنیا تردد می کنیم.
رئیس هیئت مدیره کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران لازمه همکاری بین مصرف‌کننده و تولیدکننده را تأمین منافع هر دو طرف دانست و عنوان کرد: آنچه امروز می‌تواند همکاری بین دو شرکت کشتی‌سازی صدرا و کشتیرانی جمهوری اسلامی را پی‌ریزی کند حمایت دولت است تا از این رهگذر هم نیازهای صدرا تأمین شود و هم منافع کشتیرانی مورد توجه قرار گیرد تا بتوانیم کشورمان را تبدیل به یک کارگاه بزرگ اقتصادی کنیم.
وی در پایان با اشاره به تغییرات مثبت ایجادشده در صدرا در یکسال اخیر و ضمن تقدیر از مهندس دهقانی مدیر عامل صدرا گفت: امیدواریم با ایجاد بسترهای مناسب و حمایت دولت نوعی همکاری را طرح‌ریزی کنیم که منافع هر دو طرف تأمین شود.


   1396/5/5 11:22