سرلشکر جعفری: پروژه‌های کشور را بدون توجه به سودآوری و طلب از دولت اجرا می‌کنیم

سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه گفت: پروژه‌های دولت در سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)را بدون توجه به سودآوری و طلب از دولت اجرا می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در حاشیه بازدید از پروژه ساماندهی آب‌های غرب کشور گفت: سپاه از متن مردم و انقلاب برخاسته است، از این رو هیچ‌گاه نمی‌تواند نسبت به نیازهای انقلاب و مردم بی‌تفاوت باشد.
وی حضور در عرصه سازندگی، کمک به محرومیت‌زدایی و بسترآفرینی برای اشتغال و رونق‌بخشی به زندگی مردم را یکی از نیازهای مهم امروز برشمرد و تصریح کرد: هرچه دولت در این زمینه بسترها را فراهم کند، آمادگی داریم با نگاه جهادی و عمل انقلابی، با کمک خود مردم و نقش‌دهی به بخش‌های خصوصی و توانمندی‌های بومی و ایرانی به ایفای نقش بپردازیم.
سردار جعفری با بیان اینکه سپاه به اقتضای شرایط و نیازها با مظلومیت همراه با قاطعیت و عزم راسخ به حضور در عرصه سازندگی و محرومیت‌زدایی کشور ادامه خواهد داد، تصریح کرد: در این زمینه دولت نیز نقش‌آفرین بوده و می‌تواند بسترها را بیش از گذشته فراهم سازد.
فرمانده کل سپاه اجرای پروژه ساماندهی آب‌های غرب کشور را نمونه‌ای از نقش و همت سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در عرصه سازندگی، عمرانی و کمک به مردم توصیف نمود و خاطرنشان کرد: امروز با مشاهده آن باید به خود ببالیم و إن‌شاءالله با بهره‌برداری از آن، رضایت و خوشحالی مردم بهترین مزد و پاداش برای ما خواهد بود.
وی با تأکید بر این که هیچ‌گاه نگاه سودآور و منفعت‌محور نداشته و نداریم، گفت: طلبی که هم اکنون به واسطه اینگونه اقدامات از دولت داریم و در عین حال کار سازندگی و اجرای پروژه‌ها را متوقف نکرده‌ایم بهترین و محکم‌ترین دلیل است.
سرلشکر جعفری در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد:  قبل از اجرای پروژه و فعالیت سازندگی در مناطق مرزی نیاز به برقراری امنیت است که بحمدالله توسط رزمندگان نیروی زمینی سپاه و بسیجیان غیور منطقه کردستان و مناطق مرزی، این امنیت به خوبی تامین شده است.
وی گفت: پروژه ساماندهی آب‌های غرب کشور در صورت برنامه‌ریزی مناسب و به‌کارگیری ظرفیت‌ها در راستای استفاده مردم از آب و زمین، تحولات تعیین‌کننده و اساسی را در منطقه رقم خواهد زد.
سرلشکر جعفری، سازندگی و رفع محرومیت را از عرصه‌های پاسداری از انقلاب اسلامی توصیف و تصریح کرد: اگر اجرای پروژه‌های سازندگی را در نقشه ایران جانمایی کنند، جای‌جای این سرزمین اسلامی عرصه خدمت‌رسانی سپاه به مردم است.

 

   1396/4/23 14:30