مدیرعامل موسسه حرا قرارگاه خاتم:
سرعت و کیفیت از سرفصل‌های اصلی کار قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) در اجرای پروژه‌هاست

مهندس کریم گنجه گفت: سرعت و کیفیت از سرفصل‌های اصلی کار قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در اجرای پروژه‌هاست و در این راه با بخش خصوصی کشور همکاری خوبی دارد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، مدیرعامل موسسه حرا در آیین افتتاح پروژه تونل آرش به بلوار اسفندیار و بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که روز دوشنبه نوزدهم شهریورماه با حضور شهردار تهران، رئیس شورای شهر تهران و برخی از مدیران شهری در محل این پروژه برگزار شد گفت: این پروژه دو گلوگاه بسیار فنی داشت که یکی عبور از خیابان ولیعصر(عج) و دیگری عبور از زیر بزرگراه مدرس بود و اجرای با کیفیت این پروژه بیانگر ارتقای مهندسی کشور به شمار می‌رود.
وی افزود: این پروژه از لحاظ فنی در رده 4 پروژه برگزیده در بخش پروژه­های فناورانه در دنیا است و امیدواریم در این رقابت رتبه اول را کسب کند که این از افتخارات مهندسی کشور است.
مهندس گنجه ضمن تشکر از بخش خصوصی و بازار که در این پروژه همکاری داشتند اظهار داشت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) از جنس مردم و برای کمک به مردم است و مأموریت آن کمک به دولت و شهرداری در عمران و آبادانی کشور است و باید به این امر اذعان کرد که در این مسیر پیمانکاران بخش خصوصی و بازار نیز سهم قابل توجهی در همکاری با قرارگاه دارند.
شایان ذکر است پروژه تونل دوطبقه آرش به بلوار اسفندیار و بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به طول حدود 1.4 کیلومتر از پروژه‌های موسسه حرا قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) می‌باشد که به منظور توسعه و تکمیل شبکه معابر حمل و نقلی در منطقه 3 تهران احداث شده است.

   1397/6/19 11:33