سردار عبداللهی:
روزانه 300 تا 400 کانکس به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌شود

سردار عبداللهی در بازدید از مناطق زلزله‌زده گفت: روزانه 300 تا 400 کانکس به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌شود.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) روز سه‌شنبه چهاردهم آذرماه در حاشیه بازدید از روستای کوئیک‌حسن در گفتگوی تلویزیونی با خبرنگار شبکه خبر در خصوص روند اقدامات انجام‌شده از سوی قرارگاه گفت: تا به امروز 1900 واحد کانکس برای اسکان موقت مردم مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه ساخته شده که از این تعداد 1200 واحد آن در محل نصب و به مردم تحویل داده شده است.
وی ادامه داد: در مدت 10 روز هشت کارگاه برای تولید و ساخت کانکس‌ها تهیه شده که از این تعداد 4 کارگاه در تهران و 4 کارگاه در منطقه در حال ساخت کانکس برای مردم زلزله‌زده کرمانشاه هستند.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با بیان این که روزانه 300 تا 400 کانکس به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌شود اظهار داشت: با توجه به قول 45 روزه‌ای که به مردم برای تأمین اسکا موقت داده‌ایم، روزانه 300 تا 400 کانکس به مناطق زلزله‌زده از تهران ارسال می‌کنیم.
سردار عبداللهی در پایان گفت: تمام تجهیزات و متریال لازم به منظور ساخت کانکس وجود دارد و در زمان مقرر و حتی کمتر از آن کانکس‌ها را ساخته و به مردم تحویل خواهیم داد.

   1396/9/14 15:25