نماینده خرمشهر:
رفع مشکل آب خرمشهر مدیون کار جهادی قرارگاه خاتم سپاه است

عبدالله سامری با اشاره به اقدامات قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در رفع مشکلات آبی خرمشهر گفت: اقدامات مسئولان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به واقع جهادگرایانه بود و این اقدامات قابل تقدیر و تشکر است.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، عبدالله سامری نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی در کشور بحرانی به مانند بحران و مشکلات آبی به وجود می‌آید مسئولان قرارگاه به سرعت مشکل را حل می‌کنند با این حال باید توجه داشت که  طرح غدیر ۲ واقعاً اقدام شگفت‌انگیزی بود.
وی افزود: اگر  قرارگاه خاتم سپاه نبود، معلوم نبود مشکل آب مردم خرمشهر تا چه‌ زمانی ادامه می‌یافت چرا که این قرارگاه برای به‌نتیجه رساندن طرح غدیر شبانه‌روزی کار می‌کرد.
سامری گفت: با در نظر گرفتن انجام عملیات طرح غدیر ۲ بسیاری از مشکلات روستا‌های غرب و شرق خرمشهر به طور کلی حل شده است و تنها یک الی دو روستا در این مسیر باقی مانده که مرحله احداث خطوط آن‌ها انجام شده و یک کیلومتر بیشتر نمانده است.
نماینده مردم خرمشهر در مجلس بیان داشت: در حال حاضر ما مشکلات روز‌های اول را به هیچ وجه نداریم و مشکل آب شرب خرمشهر و حومه خرمشهر و روستا‌های شرق خرمشهر و شلمچه به طور کلی حل شده است.

   1397/4/17 09:05