مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه خاتم(ص):
دینداری، انقلابی‌گری، امانتداری و پاسداری چهار شاخصه یک ناظر خوب است

حجت‌الاسلام والمسلمین محمود دهقانی گفت: یک ناظر برای موفقیت در نظارت خود باید چهار شاخصه دینداری، انقلابی‌گری، امانتداری و پاسداری را در خود نهادینه کند و برای محقق کردن آنها روحیه خودکنترلی داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، حجت‌الاسلام والمسلمین دهقانی روز یکشنبه هجدهم شهریورماه در جمع مسئولان و مدیران نظارت قرارگاه خاتم(ص) با اشاره به ویژگی‌ها و شاخص‌های یک فرد ناظر گفت: یک عنصر نظارتی و فرد ناظر در گام اول باید یک دیندار تمام عیار باشد و این دینداری را علاوه بر گفتار، به صورت ویژه در عمل و کردار خود نمودار سازد.
وی اظهار داشت: تنها هنر قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) این نیست که پل، سد، جاده، پالایشگاه و... بسازد بلکه قرارگاه سعی دارد پروژه‌ها را با حاکمیت دین، اخلاق، معنویت و رویکرد اقتصاد مقاومتی به ثمر برساند.
حجت‌الاسلام والمسلمین دهقانی گفت: با توجه به این که یک فرد ناظر با آبروی افراد یک سازمان سروکار دارد باید همواره دغدغه حفظ آن را داشته باشد و در  امانتداری اسرار کوشا باشد.
وی با تأکید بر لزوم متخلق شدن همه افراد به روحیه و اخلاق پاسداری افزود: تمام کسانی که در خط مقدم عمران و سازندگی کشور تلاش می‌کنند یک پاسدار هستند اما این پاسداری فرهنگ و آداب خود را می‌طلبد که باید آن را در سازمان پیاده کرد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه خاتم(ص) در پایان گفت: خداوند از بندگانش «اکثرالعمل» نخواسته بلکه «احسن‌العمل» خواسته از این رو باید تمام اعمال خود را بر اساس این احسن العمل ارزیابی کنیم و روحیه خودکنترلی داشته باشیم و محاسبه را از خود آغاز کنیم. 

   1397/6/19 14:42