آیت‌الله رئیسی:
خط 2 قطارشهری مشهد جلوه‌ای از شعار «ما می‌توانیم» است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: افتتاح خط 2 قطارشهری مشهد که محصول همکاری در سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد می‌باشد، یک حرکت جهادی و جلوه‌ای از «ما می‌توانیم» است.
به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رییسی در آیین افتتاح فاز نخست خط 2 قطارشهری مشهد اظهار کرد: خط 2 قطارشهری مشهد کاری ماندگار برای زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی است.
وی با اشاره به شاخص‌های مدیریت جهادی تصریح کرد: مدیریت جهادی چند ویژگی و شاخصه دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به خدمت برای رفاه مردم، دگرخواهی در پرتو خداخواهی و دیدن دشمنانی که می‌خواهند جلوی پیشرفت ملت ایران را بگیرند، نام برد و ملت بزرگ ایران این توانایی را دارند که این گره‌ها را بگشایند.
حجت الاسلام رییسی بیان کرد: مردان و زنان ما این ملت و توانایی را دارند که گره‌هایی را بگشایند و افتتاح خط 2 قطارشهری مشهد که محصول همکاری در سپاه و قرارگاه سازندگی با شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد است یک حرکت جهادی بوده و جلوه‌ای از «ما می‌توانیم» است و در واقع شعاری که به واسطه آن بسیاری از آسیب‌ها را با عنایت حضرت حق با تکیه بر توان جوانان حل می‌شود.
تولیت آستان قدس رضوی عنوان کرد: امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری پرچم خدمت به محرومان و نیازمندان برافراشته‌اند و بسیاری از خدمتگزاران این نظام همان‌طور که در عرصه دفاع مقدس حضور یافتند و در دنیا با عزت درخشیدند، امروز مشکلات را از پیش پای مردم بردارند.
وی خاطرنشان کرد: اجرای پروژه قطارشهری در جهت اهداف بلندی است که مقام معظم رهبری در منشور هفت ماده‌ای برای رفع گره از مستضعفان و زائران ابلاغ فرمودند، بدون تردید این تلاش هم در جهت کمک به زائران حضرت رضا (ع) و شهروندان مشهدی است.

   1395/12/2 14:06