آیت الله علوی گرگانی:
خدمت به مردم در چارچوب دین و روحیه خدایی باشد

آیت الله علوی گرگانی خطاب به کارکنان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: خدمت به مردم در چارچوب دین و روحیه خدایی باشد تا از ارزش و اجر بیشتری برخوردار باشد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی در دیدار با تعدادی از مسئولان و کارکنان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با تأکید بر اهمیت رعایت تقوا در همه امور زندگی عنوان کرد: زندگی بیهوده نیست و هدف والایی دارد و خداوند انسان را بدون راهنما رها نکرده است چرا که بدون راهنما در مسیر سرگردانی قرار می‌گیرد.
وی افزود: هدف از قرآن و انبیای الهی، هدایت انسان است وقتی انسانی به دنیا می‌آید چیزی بلد نیست و نمی‌تواند چیزی را به دست بیاورد.
این استاد برجسته حوزه اظهار کرد: خداوند بشر را خلق کرده و او را دوست دارد پس چرا نباید از چنین خدایی اطلاعت کرد بی شک اطاعت از فرامین الهی به نفع انسان است.
وی بیان کرد: همچنین خداوند خدمت به انسان‌ها را دوست دارد و انسانی که روحیه خدمت‌رسانی دارد جایگاه مهمی در نزد خداوند خواهد داشت، البته باید خدمت به مردم در چارچوب دین و روحیه خدایی باشد تا از ارزش و اجر بیشتری برخوردار باشد.
آیت الله علوی گرگانی تصریح کرد: در زندگی همه امور را باید با رضای خدا انجام داد تا مقبول درگاهش باشد، به ویژه اگر در جهت رضای خدا به دستگیری از مردم بپردازیم دارای ارزش زیادی است.
وی در پایان گفت: انسان‌های نیکوکار همواره مورد محبت و علاقه خداوند قرار دارند؛ اگر باری از دوش مردم بردارید خودش اجر شما را به بهترین نحو می‌دهد.

   1397/2/13 09:04