پیام سردار عبداللهی به مناسبت روز خبرنگار:
خبرنگاران با انتشار «خبر خوب»، امید و پویایی را به کشور عزیزمان بازگردانند

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با صدور پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار از آنها خواست تا با انتشار «خبر خوب»، امید و پویایی را به کشور عزیزمان بازگردانند.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
در دنیای امروز، رسانه‌ها پیوسته در حال افزایش هستند و سعی دارند با انتشار سریع خبر و جذب مخاطب، گوی سبقت را از یکدیگر بربایند. گرچه این امر از لوازم یک جامعه توسعه‌یافته است اما در شرایط فعلی جامعه، آنچه به صورت ویژه قابل احساس است جای خالی اخبار خوش و امیدافزاست؛ و این رسالت سنگینی است که بر دوش خبرنگاران جامعه ماست.
قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در مسیر عمران و آبادانی کشور و در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، چهل پروژه مهم و راهبردی را هدف‌‌گذاری کرده است که آنها را تا پایان سال 1397 به بهره‌برداری برساند. هر کدام از این پروژه‌ها نقش بسزایی در تولید ناخالص ملی و رفاه عمومی خواهد داشت و می‌تواند امید را به قلب‌ها، روشنی را به چشم‌ها و خودباوری را به فکرهای فردفرد جامعه ما هدیه کند؛ و این امر می‌تواند با یاری و مدد جامعه خبرنگار میسر شود.
اینجانب 17 مردادماه، سالروز شهادت محمد صارمی و روز خبرنگار را به تمام اصحاب رسانه تبریک عرض نموده، از خداوند بزرگ توفیق‌تان را مسألت دارم و از همه خبرنگاران به عنوان طلایه‌داران عرصه اطلاع‌رسانی می‌خواهم تا روایتگر خدمات و مجاهدت‌های صادقانه جهادگران عرصه سازندگی کشور بوده، با انتشار «خبر خوب»، امید و پویایی را به کشور عزیزمان بازگردانند.

 

   1397/5/16 19:50