حضور قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با حضور در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به ارائه توانمندی‌ها و دستاوردهای خود در این عرصه پرداخت.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، امسال نیز بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور بیش از 4 هزار شرکت داخلی و خارجی از تاریخ شانزدهم تا نوزدهم اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) همچون سنوات گذشته در این نمایشگاه حضور داشته و در سالن‌های 8 و 9 نمایشگاه، دستاوردها و توانمندی‌های خود را در حوزه‌های مختلف شامل توسعه میادین نفت و گاز، سازه‌های دریایی، خطوط انتقال، صنایع پالایشگاهی (نفت، گاز و پتروشیمی) به نمایش می‌گذارد.
ارائه گزارش توانمندی‌ها و دستاوردها در حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، ایجاد انگیزه برای سرمایه‌گذاران داخلی در این حوزه، ایجاد نشاط و امید و روحیه خودباوری و خوداتکایی در مردم خصوصاً جوانان و صنعتگران داخلی و کمک به تقویت توان ساخت داخل برخی از اهداف شرکت در این نمایشگاه می‌باشد.
اجرای فازهای 15 و 16 پارس جنوبی به عنوان اولین پالایشگاه با مهندسی تمام‌ایرانی، احداث پالایشگاه ستاره خلیج فارس با هدف خودکفایی کشور در تولید بنزین، اجرای فاز 13 و فازهای 22، 23 و 24 پارس جنوبی، ساخت مجتمع‌های پتروشیمی، احداث کارخانجات NGL خارگ و اهواز، اجرای بیش از 4000 کیلومتر خطوط انتقال نفت و گاز در نقاط مختلف کشور از جمله اقدامات مهم قرارگاه در این حوزه است.

   1397/2/16 14:57