حضور قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با حضور در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به ارائه توانمندی‌ها و دستاوردهای خود در این عرصه پرداخت.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، امسال نیز بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور بیش از 4 هزار شرکت داخلی و خارجی در قالب 1800 غرفه از تاریخ شانزدهم تا نوزدهم اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) همچون سنوات گذشته در این نمایشگاه حضور داشته و در سالن 8 و 9 نمایشگاه، دستاوردها و توانمندی‌های خود را در حوزه‌های مختلف شامل توسعه میادین نفت و گاز، سازه‌های دریایی، خطوط انتقال، صنایع پالایشگاهی (نفت، گاز و پتروشیمی) و نیز قابلیت‌های عظیم تجهیزات و ماشین‌آلات خود را به نمایش می‌گذارد.
ارائه گزارش توانمندی‌ها و دستاوردها در حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، ایجاد انگیزه برای سرمایه‌گذاران داخلی در این حوزه، ایجاد نشاط و امید و روحیه خودباوری و خوداتکایی در مردم خصوصاً جوانان و صنعتگران داخلی و کمک به تقویت توان ساخت داخل برخی از اهداف شرکت در این نمایشگاه می‌باشد.
اجرای فازهای 15 و 16 پارس جنوبی به عنوان اولین پالایشگاه با مهندسی تمام‌ایرانی، احداث پالایشگاه ستاره خلیج فارس با هدف خودکفایی کشور در تولید بنزین، اجرای فاز 13 و فازهای 22، 23 و 24 پارس جنوبی، ساخت مجتمع‌های پتروشیمی، احداث کارخانجات NGL خارگ و اهواز، اجرای بیش از 4000 کیلومتر خطوط انتقال نفت و گاز در نقاط مختلف کشور از جمله اقدامات مهم قرارگاه در این حوزه است.

   1396/2/16 08:43