حضور قرارگاه خاتم(ص) در دومین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع وابسته

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در دومین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع وابسته حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، همزمان با 26 آذر روز ملی حمل و نقل، دومین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع وابسته با حضور مهندس آخوندی وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با حضور در این نمایشگاه به ارائه آخرین توانمندی‌ها و دستاوردهای خود در عرصه حمل و نقل می‌پردازد.
در روز اول این نمایشگاه، وزیر راه و شهرسازی با حضور در غرفه قرارگاه از روند فعالیت‌های این مجموعه از جمله پروژه راه آهن چابهار- زاهدان اطلاع یافت.
این نمایشگاه به مدت سه روز از 26 تا 28 آذرماه در محل مصلی امام خمینی(ره) برپاست و 250 شرکت در آن حضور دارند که تعدادی از این شرکت‌ها از فعالان بخش خصوصی هستند.
شایان ذکر است توسعه زيرساخت‌ها، يکي از الزامات مهم رشد اقتصادي و افزايش رفاه عمومي به شمار مي‌رود و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با درک این مهم و با توجه به نقش آن در تقويت پدافند غيرعامل و مديريت بحران وارد این عرصه شد و در حوزه‌های مختلف از جمله احداث آزادراه، بزرگراه، خطوط ریلی درون و برون‌شهری، پل‌ها و تقاطع‌های غیرهمسطح، تونل‌های ترافیکی و قطار سریع‌السیر کارنامه زرینی از خود باقی گذاشته است.
آزادراه حرم‌تاحرم، آزادراه اراک – خرم‌آباد و آزادراه کنارگذر جنوبی تهران، راه‌آهن چابهار – زاهدان به طول 610 کیلومتر، پل طبقاتی بزرگراه شهید صدر تهران به عنوان اولین پل تک‌پایه کشور، طراحی و احداث تونل آزادراه اراک- خرم‌آباد به طول 3300 متر به عنوان طویل‌ترین تونل آزادراهی کشور و نیز طراحی و احداث تونل راه‌آهن دورود- خرم‌آباد به طول 4500 متر به عنوان طویل‌ترین تونل راه‌آهن کشور از جمله پروژه‌های قرارگاه خاتم(ص) به شمار می‌روند.

   1396/9/27 08:56