مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه خاتم(ص):
توکل بر خدا و صداقت با بندگان رمز عبور از گردنه‌های پیش رو است

حجت الاسلام والمسلمین محمود دهقانی گفت: در شرایط فعلی کشور اگر به دو نکته توجه داشته باشیم می‌توانیم از گردنه‌های سختی که دشمن برای ما فراهم کرده است به راحتی عبور کنیم که یکی از آنها توکل بر خدا و دیگری صداقت با خود، خدا و بندگان خداست.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در مراسم معارفه خود با اشاره به وضعیت کنونی کشور گفت: گرچه دنیا و استکبار جهانی قصد ایجاد اختلال در امور نظام جمهوری اسلامی ایران را دارند اما خداوند همواره با بندگانی است که بر او توکل می‌کنند.
وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم افزود: دشمن در پی این است که ما را منزوی و مأیوس کند اما اگر صادقانه با خدا و بندگان او رفتار کنیم قطعاً خداوند ما را حمایت خواهد کرد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) اظهار کرد: امروز مرکز این صداقت، حضرت ولی‌عصر(عج)، ولی فقیه و مردم کوچه و بازار هستند که باید با آنها در حوزه‌های مختلف صادق بود.
حجت الاسلام والمسلمین دهقانی گفت: در پی رعایت دو اصل توکل و صداقت، باید امیدوار به لطف و عنایت خداوند در گذر از سختی‌ها بود.
وی در پایان گفت: عملکرد ما در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) باید به گونه‌ای باشد که برای سپاه و نظام در عرصه سازندگی منزلت‌افزایی کنیم و به شیوه‌ای امور را مدیریت کنیم که کارنامه ما، موجب افتخار همگان باشد.  
 شایان ذکر است در مراسمی که روز شنبه هفدهم شهریورماه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه، سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، معاونان و مدیران عامل قرارگاه برگزار شد، حجت‌الاسلام والمسلمین محمود دهقانی به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) معرفی شد.

   1397/6/17 20:09