سردار عبداللهی:
تلاشگران قرارگاه خاتم(ص) سربازان جبهه اقتصادی کشور هستند

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، گفت: تلاشگران قرارگاه خاتم(ص) سربازان جبهه اقتصادی کشور هستند که امروز در شرایط فعلی کشور، به صورت پویا و فعالانه عمل می‌کند.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در مراسم معرفی مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه گفت: در شرایطی که اکثر پیمانکاران بخش خصوصی کشور توان فعالیت ندارند، قرارگاه سعی کرده تا پروژه‌های خود را فعال نگه دارد و به صورت پیشرو در عرصه سازندگی کشور حرکت کند.
وی با اشاره به نقدینگی رو به رشد در کشور اظهار داشت: این نقدینگی افسارگسیخته، در هر بستری وارد شود ویرانگر است و باید به صورت جدی و مدبرانه از سوی دولت مهار و به سمت بورس و سهام هدایت شود و از این طریق پروژه‌ها را فعال کرد.
سردار عبداللهی افزود: نمونه موفق این امر شرکت صدرا است که به صورت یک شرکت ورشکسته به دست قرارگاه رسید و کسی زیر بار آن نمی‌رفت اما قرارگاه آن را پذیرفت و با انجام اصلاحات، بدهی‌های آن پرداخت و پروژه‌های آن فعال شد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در ادامه گفت: پروژه‌های شرکت صدرا از جمله سکوها و کشتی‌‌سازی آن فعال شدند و تعداد کارکنان آن از 450 نفر به 4500 نفر رسیده است.   
سردار عبداللهی در پایان گفت: نوع رسالت و تعهد قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) از نوع رسالت سپاه است و  آمادگی دارد با قامتی راست به هر کار سخت و مشکلی که در کشور وجود دارد وارد شود و آن را به سرانجام برساند.

   1397/6/17 11:47