تقدیر 200 نماینده از قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)

نماینده مردم تبریز از تقدیر و تشکر 200 نفر از نمایندگان از فعالیت‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در حوزه‌ مسائل عمرانی و سازندگی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، محمداسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: 200 نفر از نمایندگان با صدور بیانیه‌ای از فعالیت‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در حوزه مسائل عمرانی و سازندگی تقدیر کردند. 
وی افزود: نمایندگان در این بیانیه با اشاره به فعالیت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در آبرسانی به شهرهای آبادان و خرمشهر از فعالیت‌های این قرارگاه تشکر کردند.
شایان ذکر است در طرح کلان آبرسانی موسوم به «طرح غدیر» قرار است به شش شهر اهواز، آبادان، خرمشهر، شادگان، دزفول و اندیمشک و حدود یک‌ هزار و 608 روستای استان از طریق خطوط انتقال و لوله‌گذاری از پشت سد دز آبرسانی شود اما در پی کاهش نزولات آسمانی و بحران آب در شهرهای خرمشهر و آبادان و اهواز، یک طرح اضطراری مطرح شد که آب این منطقه از طریق سد کرخه تأمین شود و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) نیز با بسیج نیرو و امکانات خود در مدت زمان کوتاهی آبرسانی به چهار شهر دارخوین، شادگان، خرمشهر و آبادان را در اولویت قرار داد و این طرح در اواسط تیرماه مورد بهره‌برداری قرار گرفت. 

   1397/5/4 10:25