تقدیر خطیب جمعه تهران از فعالیت‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)

امام جمعه موقت تهران از فعالیت‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در پروژه پالایشگاه ستاره خلیج فارس و طرح آبرسانی غدیر تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران با تاکید بر اینکه شرایط امروز کشور جنگ اقتصادی است، گفت: برای خودکفایی باید این تهدیدها را فرصت تلقی کنیم و به نیروهای درونی تکیه کنیم.
وی بیان داشت: ما صاحب موشک نبودیم، اما باید ببینیم چه شد که توانستیم در این زمینه خودکفا شویم و امروز یکی از مولفه‌های قدرت کشور و حمایت از مظلومان جهان شده است.
حجت‌الاسلام صدیقی با بیان اینکه به بن‌بست نرسیده‌ایم و باید در این شرایط به نیروهای متخصص و جهادی خود روی بیاوریم، افزود: برای مثال می‌توان به پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس ‌اشاره کرد که امسال راه افتاد. زمانی که بحث تحریم‌ها مطرح شد، دو شرکت خارجی که آغازگر فعالیت‌هایی در این پالایشگاه بودند جا زدند، اما برادران ما در قرارگاه خاتم(ص) به خوبی این پالایشگاه را راه انداختند. ما باید در همه عرصه‌ها این چنین خودکفا باشیم.امام جمعه موقت تهران با ‌اشاره به حل شدن مشکل آب خوزستان با تلاش‌هایی که نیروهای سپاه پاسداران داشتند، اظهار داشت: دشمن امنیت این منطقه را هم نشانه گرفته بود اما نیروهای سپاه در مدت کوتاهی مشکل آب خوزستان را حل کردند
.

   1397/5/13 14:21