با حضور سردار عبداللهی و استاندار گلستان
تفاهم‌نامه همکاری قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) و استانداری گلستان امضا شد‌

تفاهم‌نامه همکاری بین قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) و استانداری گلستان برای اجرای پروژه‌هایی در بخش صنعت، کشاورزی و جلوگیری از سیلاب‌ها امضا شد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، در حاشیه جلسه نشست تخصصی بررسی پروژه‌های مهم استان گلستان که روز پنجشنبه بیست و ششم مردادماه در فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس برگزار شد تفاهم‌نامه همکاری بین قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) و استانداری گلستان امضا شد.
سردار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در مراسم امضای تفاهم‌نامه با استاندار گلستان اظهار داشت: تفاهم‌نامه‌ای برای اجرای پروژه‌هایی در بخش صنعت، کشاورزی و جلوگیری از سیلاب‌ها در قالب پروژه‌هایی مانند احداث سد منعقد شد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) تصریح کرد: اولویت‌های پروژه‌ها بررسی خواهد شد و مطالعات لازم صورت خواهد گرفت و در صورت تأمین منابع مالی این پروژه‌ها اجرا می‌شود.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) یادآور شد: توافق‌نامه‌ای با وزارت بهداشت و درمان کشور صورت گرفته و بر اساس صحبت‌های انجام‌شده برای بیمارستان یک‌هزار تختخوابی گرگان و 800 تختخوابی گنبدکاووس جلسه‌ای با آقای هاشمی وزیر بهداشت و علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود.
سردار عبداللهی تأکید کرد: در این توافق‌نامه 20 درصد از تعهد آن اجرا شده و اگر استان بخشی از هزینه‌های بیمارستان‌ها را تأمین کند آمادگی داریم تا در قالب این توافق‌نامه کمک‌هایی در حوزه این بیمارستان‌ها داشته باشیم.
استاندار گلستان نیز در این جلسه گفت: پیوست تفاهم‌نامه با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، پروژه‌هایی در جهت پیشگیری از سیلاب مانند احداث سد چارلی، قره‌چای و شصت‌کلا و پروژه‌هایی در زمینه ریل و آزادراه و غیره تعقیب خواهد شد.
حسن صادقلو تصریح کرد: این پروژه‌ها در قالب سرفصل‌ها، پیوست این تفاهم‌نامه قرار گرفته تا پیگیری شود.
وی تأکید کرد: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) و حضور سردار عبداللهی، سبب برکات در کشور و استان است و این قرارگاه هر جا پا گذارد پروژه‌های مهم را نشانه‌گذاری می‌کند.
استاندار گلستان در پایان گفت: بهره‌برداری از سد نرماب ضمن اینکه آثار خوبی در زمینه محیط زیست و غیره خواهد داشت، سبب بهره‌مندی یک‌سوم جمعیت استان از این سد خواهد شد.

   1396/5/28 07:51