تفاهم نامه همکاری بین قرارگاه خاتم و دانشگاه امام حسین(ع)

در راستای اجرای طرح تحول و توسعه راهبردی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) تفاهم نامه همکاری بین این قرارگاه و دانشگاه امام حسین (ع) منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)، سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی در دیدار رییس دانشگاه جامع امام حسین(ع) و اعضای هیئت علمی این دانشگاه بر ضرورت توجه به علم و دانش تاکید کرد و گفت: سرمایه اصلی برای هر سازمانی نیروی انسانی متخصص و کارآمد است که باید قدر این سرمایه عظیم را دانست و برای ارتقاء علمی آن تلاش کرد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با اشاره به اقدامات قرارگاه در 10 حوزه کاری و بهره مندی از نیروهای متخصص و متعهد در اجرای پروژه ها افزود: در حوزه های گوناگون بویژه نفت و گاز و پتروشیمی نیازمند دریافت علم و دانش و فن آوری روز دنیا هستیم تا بتوانیم در انجام پروژه ها با شرکت های خارجی رقابت کنیم.
وی ادامه داد: بر همین اساس تعامل با دانشگاه ها و حمایت از تحقیقات و پژوهش های علمی و انتقال دانش و علم به متخصصان را در دستور کار قرار داده ایم و مطمئن هستیم که قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در رتبه بندی شرکت های مطرح دنیا به لحاظ دانش و اجرای پروژه های جزو بهترین هاست.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) خواستار واگذاری مدیریت همه جانبه دانشکده فنی و مهندسی این دانشگاه به قرارگاه خاتم شد و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همانطور که در عرصه موشکی و سازندگی خوش درخشیده است، باید در عرصه علم و دانش نیز نمونه و الگو و سرآمد باشد، لذا با داشتن دانشمندان و مهندسان قوی در این قرارگاه می توانیم دانشکده فنی و مهندسی آن دانشگاه را از همه نظر مورد حمایت قرار دهیم.   
رییس دانشگاه جامع امام حسین(ع) نیز در این دیدار در خصوص جذب مهندسان و کارکنان قرارگاه در رشته های مختلف در مقطع کارشناسی ارشد اشاره کرد و گفت: علاوه بر حضور مهندسان و کارکنان قرارگاه در دانشگاه، طرح های مطالعاتی متعددی از سوی پژوهشگران این دانشگاه برای قرارگاه خاتم و رده های زیر مجموعه در حوزه های مختلف در حال انجام است.
دکتر حسنی آهنگر با اشاره به تلاش های مهندسان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در انجام پروژه های مختلف با بهره گیری از علم و دانش و فن آوری روز دنیا گفت: آمادگی داریم در هر حوزه ای که قرارگاه نیازمند کار مطالعاتی و تحقیقاتی باشد، وارد شویم.
   1396/5/4 13:42