استاندار لرستان:
بیش از ۵ هزار نفر در طرح‌های سازندگی لرستان مشغول کار هستند

استاندار لرستان با اشاره به پروژه‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) از اشتغال پنج هزار و ۵۰۰ نفر در طرح‌های این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، سید موسی خادمی استاندار لرستان، روز پنجشنبه، 13 اردیبهشت در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان لرستان که در استانداری این استان برگزار شد، گفت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) یک ظرفیت بزرگ است که بخش عمده‌ای از طرح‌های عمرانی و اقتصادی را در دست اجرا دارد و بسیاری از طرح‌ها نیز توسط این قرارگاه به بهره برداری رسیده است.
استاندار لرستان افزود: در حوزه اقتصاد مقاومتی، طرح‌های زیرساختی و موضوع آسیب‌های اجتماعی با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) مذاکره شده و امیدواریم از ظرفیت این قرارگاه برای توسعه استان بهره ببریم.
وی تصریح کرد: استان لرستان به دلیل محرومیت‌ها و عقب‌ماندگی‌های تاریخی که دارد نیازمند مساعدت همه‌جانبه است و خوشبختانه پروژه‌هایی که در استان در دست اجرا است روند خوبی دارند.
خادمی بیان کرد: در حال حاضر پروژه‌های استان فعال هستند و اگر مشکلات خاصی با دستگاه‌های اجرایی وجود داشته باشد جمع‌بندی و مشکلات را حل می‌کنیم.
وی گفت: در راستای بحث‌های آینده و پروژه‌های زیرساختی جدید و هم در حوزه اقتصاد مقاومتی و مساعدت‌ها در بحث آسیب‌های اجتماعی با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) مذاکراتی انجام‌شده و قول‌هایی داده‌اند که امیدواریم ظرفیت بیشتری از قرارگاه برای توسعه استان به کار گرفته شود.

 

   1397/2/14 10:15