بازدید رئیس مجلس و وزیر نفت از غرفه قرارگاه خاتم

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و بیژن زنگنه وزیر نفت از غرفه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و بیژن زنگنه وزیر نفت روز شنبه 16 اردیبهشت‌ماه با حضور در سالن شماره 8 و 9 نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران از غرفه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) بازدید کردند.
قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، دستاوردها و توانمندی‌های خود را در حوزه‌های مختلف شامل توسعه میادین نفت و گاز، سازه‌های دریایی، خطوط انتقال، صنایع پالایشگاهی (نفت، گاز و پتروشیمی) و نیز قابلیت‌های عظیم تجهیزات و ماشین‌آلات به نمایش گذاشته است.
اجرای فازهای 15 و 16 پارس جنوبی به عنوان اولین پالایشگاه با مهندسی تمام‌ایرانی، احداث پالایشگاه ستاره خلیج فارس با هدف خودکفایی کشور در تولید بنزین، اجرای فاز 13 و فازهای 22، 23 و 24 پارس جنوبی، ساخت مجتمع‌های پتروشیمی، احداث کارخانجات NGL خارگ و اهواز، اجرای بیش از 4000 کیلومتر خطوط انتقال نفت و گاز در نقاط مختلف کشور از جمله اقدامات مهم قرارگاه در این حوزه است.

   1396/2/17 12:08