بازدید جمعی از مسئولان سپاه از پروژه خط 7 متروی تهران

جمعی از مدیران معاونت برنامه‌ریزی و توسعه راهبردی و معاونت‌ پشتیبانی سپاه از پروژه خط 7 متروی تهران بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در ادامه بازدید مسئولان کشوری از پروژه‌های قرارگاه، روز پنجشنبه جمعی از مدیران معاونت برنامه‌ریزی و توسعه راهبردی و معاونت‌ پشتیبانی سپاه با حضور در پروژه خط 7 متروی تهران از نزدیک در جریان شیوه اجرای این پروژه قرار گرفتند.
در ابتدای این بازدید محمد فرج‌پور سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه راهبردی قرارگاه ضمن تبیین اهداف این بازدید گفت: برگزاری چنین بازدیدهایی در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در خصوص ضرورت اطلاع‌رسانی درباره پروژه‌های قرارگاه است.
شایان ذکر است خط 7 متروی تهران از جنوب شرق تهران (شهرک امیرالمؤمنین) آغاز می‌شود و در مسیر شرقی- غربی به تقاطع بزرگراه شهید نواب صفوی و خیابان قزوین می‌رسد و از آنجا با تغییر مسیر به سمت شمال، در امتداد بزرگراه شهید نواب صفوی مسیر خود را ادامه می‌دهد و با گذر از کنار برج میلاد به میدان بوستان در منطقه سعادت‌آباد منتهی می‌گردد.
این خط مترو بیشترین ایستگاه‌های تبادلی با شبکه متروی تهران را داراست و همه خطوط مترو را قطع می‌کند و ارتباطات را به صورت کامل بین خطوط برقرار می‌نماید.
گفتنی است فاز نخست این خط در تاریخ 20 خرداد با حضور دکتر قالیباف شهردار تهران و سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) افتتاح شد و 7 ایستگاه آن شامل ایستگاه‌های میدان بسیج، میدان محمدیه، بریانک، کمیل، شهید نواب صفوی، دانشگاه تربیت مدرس و میدان صنعت کار مسافرگیری را آغاز نمودند.

   1396/4/24 09:45