به همت مرکز تحقیقات کاربردی و خودکفایی؛
اولین دوره مسابقات بتن قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برگزار می‌شود

اولین دوره مسابقات بتن قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به همت مرکز تحقیقات کاربردی و خودکفایی و به میزبانی مؤسسه مهندسی رهاب گروه تخصصی قائم برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی گروه تخصصی قائم، اولین دوره مسابقات بتن قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، بیست و ششم و بیست و هفتم مهرماه به میزبانی مؤسسه مهندسی رهاب گروه تخصصی قائم در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
دبیر این دوره از مسابقات گفت: با توجه به نظر مرکز تحقیقات کاربردی و خودکفایی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، اولین دوره از مسابقات بتن در سطح موسسات و پروژه‌های قرارگاه با سه محور بتن اقتصادی، بتن خودتراکم و فیلم آموزشی بتن، برگزار خواهد شد.
حمیدرضا امامی افزود: از زمان آغاز ثبت‌نام بیش از 190 تیم در 3 عنوان مسابقه اعلام حضور کرده‌اند و تا ابتدای مهرماه مهلت ارسال نمونه‌های گروه‌های ثبت‌نام‌کننده به دبیرخانه مسابقات بود.
سرپرست موسسه مهندسی رهاب در ادامه گفت: پس از آزمایش نمونه‌های ارسالی، 14 تیم و هر تیم شامل 4 نفر در تاریخ‌های 26 و 27 مهرماه برای انجام مرحله حضوری در مشهد حضور خواهند داشت و بعد از ارزیابی توسط کمیته داوران، از نفرات برتر تجلیل به عمل خواهد آمد.
وی بیان کرد: در مورد فیلم آموزشی بتن، هر تیم می‌توانست حداکثر 3 فیلم با موضوعات مرتبط با طراحی و اجرای انواع سازه‌های بتنی و مسائل مرتبط با آن و حداکثر زمان 15 دقیقه به دبیرخانه مسابقات ارسال نماید که از بین آنها به سه گروه جوایز ارزشمندی اهدا خواهد شد.
لازم به ذکر است برگزاری مسابقات بتن در کنار کارگاه‌های آموزشی می‌تواند نقش موثری در ارتقای علمی و تخصصی کارشناسان فنی و نیز اقتصادی‌تر شدن پروژه‌های قرارگاه داشته باشد.

   1396/7/16 13:56