امام جمعه بوشهر: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) رکن پیشرفت ایران است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: با توجه به نقش سپاه و بویژه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در کارهای زیرساختی، امروز این قرارگاه بعنوان بزرگترین رکن پیشرفت کشور به شمار می رود.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) به نقل از تسنیم، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری روز دوشنبه بیست و پنجم بهمن ماه در مراسم افتتاح بیمارستان حضرت قائم(عج) نیروی دریایی سپاه در بوشهر با بیان اینکه تمدن اسلامی خاستگاه تمامی برنامه‌های مدیریتی نظام اسلامی ایران است اظهار داشت: یکی از اضلاع مهم توسعه دانش بنیان زیرساخت‌هاست که با اولویت آمایشی حسب نیازهای منطقه‌ای اجرا می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر مراکز آموزشی، درمانی، بهداشتی، دفاعی و نظامی را از مهم‌ترین زیرساخت‌های توسعه در جامعه دانست و تصریح کرد: توسعه و پیشرفت در این زیرساخت‌ها تسریع یافته که با بررسی تاریخ ایران به این اندازه خدمات عمومی میسر نبوده است.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر همواره به عنوان دروازه طلایی تجارت مورد توجه بوده است گفت: در عرصه بهداشت و درمان قبل از انقلاب اسلامی استان بوشهر تنها دارای یک بیمارستان بدون امکانات پیشرفته درمانی و تشخیصی بود که اکنون این استان در حوزه درمانی و بهداشتی توسعه یافته است.
صفایی بوشهری با اشاره به اینکه سپاه پاسداران در عرصه محرومیت‌زدایی حماسه‌ای بی‌نظیر خلق کرده است خاطر نشان کرد: قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) بزرگترین رکن پیشرفت در ایران اسلامی است چراکه در ساخت انواع سدها، پالایشگاه‌های تمام ایرانی و طرح‌های عمرانی پیشقدم بوده است.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه سپاه از توانمندی بالایی برخوردار است افزود: سپاه پاسداران در تولید محصولات و قطعات نظامی و سیستم‌های الکترونیکی سخت افزاری دریایی، سطحی، زیرسطحی، هوایی و سیستم‌های حمل و نقل نظامی در حوزه زمینی از توانمندی بالایی برخوردار است.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه هر کجا نیاز جامعه است سپاه وارد میدان می‌شود گفت: در عرصه‌های محرومیت‌زدایی، فرهنگی، اقتصاد مقاومتی سپاه وارد میدان شده که به موفقیت‌هایی دست یافته است.
صفایی بوشهری با بیان اینکه سپاه پاسداران در عرصه خدمات رسانی دارای کارنامه درخشانی است اظهار داشت: سپاه پاسداران در همه عرصه‌های انقلاب اسلامی دارای کارنامه درخشانی است بگونه‌ای که تمام جغرافیای استان بوشهر شاهد خدمات سپاه پاسداران است.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با  بیان اینکه تمامی مردم استان بوشهر خود را سپاهی می‌دانند خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران در عرصه عمران و محرومیت‌زدایی کارهای قابل توجهی انجام داده بگونه‌ای که تمام شهرها و روستاهای استان بوشهر این پروژه‌ها ملموس است.

   1395/11/25 22:42