سخنگوی ارشد نیروهای مسلح:
اقدامات قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برای جامعه امیدآفرین است

سردار ابوالفضل شکارچی گفت: اقدامات قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برای جامعه امیدآفرین و برای نیروهای مسلح منزلت افزاست.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، سخنگوی ارشد نیروهای مسلح عصر روز سه‌شنبه دوم مردادماه در کارگاه علمی- کاربردی روابط عمومی‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) اظهار کرد: این قرارگاه  نیتی جز آبادانی و عمران کشور ندارد و کسانی که درباره عملکرد آن فضاسازی می‌کنند در واقع یا بی‌اطلاع هستند و یا نیت سوئی دارند.
وی افزود: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به عنوان نهادی انقلابی و اثرگذار در عرصه سازندگی در اوج دشمنی آمریکا به توانمندی بالا دست یافته است که می تواند پالایشگاهی با مهندسی تمام ایرانی احداث کند. 
سردار شکارچی با اشاره به خدمات سپاه در عرصه‌های مختلف گفت: سپاه در کار سازندگی هیچ نیت سودآوری برای خود ندارد و با هدف تقویت بنیه نظام، تضمین استقلال کشور  و کوتاه کردن دست آمریکا و اروپا در انحصار برخی پروژه‌ها وارد عرصه سازندگی کشور شده است و خوشبختانه در راه تأمین عزت ملت ایران موفق عمل کرده است.
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در خصوص علت دشمنی آمریکا و همپیمانانش با ایران بیان کرد: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) توانسته در میدان آبادانی و عمران کشور هزاران نفر متخصص پرورش دهد که امروز هر کدام از این متخصصان مانند استخوانی در گلوی آمریکا و همپیمانانشان هستند و آنها را آزار می‌دهند و مشخص است که این دشمنی‌ها باید ادامه پیدا کند.
سردار شکارچی با بیان اینکه باید حقیقت به نسل جوان منتقل شود، اظهار کرد: روابط عمومی‌ها در تحلیل این عرصه و مدیریت افکار عمومی وظیفه مهمی دارند و در زمینه شناسایی حقیقت و آگاه سازی افکار عمومی از دستاوردهای حاصل‌شده باید فعال‌تر عمل کنند و این رسالت سنگینی است.
وی با اشاره به حوادث و التهابات اول انقلاب یادآور شد: آن روزی که گلوله‌های مستقیم دشمن به دیواره‌های شهرهای ایران در عمق خاک کشور اصابت می‌کرد دشمن فکر نمی‌کرد که جمهوری اسلامی ایران، به سطحی از قدرت دست یابد که امروز در برابرش توان مقابله نداشته و متوسل به تحریم های ناجوانمردانه شود. 
معاون فرهنگی و تبلیغات ستاد کل نیروهای مسلح افزود: اگر روزی رژیم صهیونیستی به پشتوانه آمریکا و اروپا شعار از نیل تا فرات سر می‌داد، حالا باید در پاسگاه‌های مرزی خود باقی بماند و از آن دفاع کند تا سقوط نکند.
وی ادامه داد: دشمن از هر دروازه‌ای که واردشده، شکست خورده و سرافکنده خارج شده است و آنهایی که شرایط موجود را نابسامان تحلیل می کنند، بدانند که جمهوری اسلامی ایران این سختی ها را نیز پشت سر می گذارد.
وی گفت: امروز ماییم که بر خلیج فارس و دریای عمان و تنگه هرمز به عنوان مهمترین آبراه جهان تسلط داریم و ضمانت امنیت آن هم بر عهده ماست.
 

   1397/5/3 11:25