سخنگوی ارشد نیروهای مسلح:
اقدامات ارزشمند قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) باید به اطلاع مردم رسانده شود

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی گفت: امروز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با توجه به ظرفیت های عظیم فنی و مهندسی و اجرای ابرپروژه های مختلف توانسته الگوی بسیار موفق برای نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه سازندگی باشد و باید این اقدامات به اطلاع مردم رسانده شود.
به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)، سردار سرتیپ پاسدار سیدمسعود جزایری در جلسه بررسی وضعیت فرهنگی و رسانه ای قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) که با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه و دیگر مسئولان و مدیران نمایندگی برگزار شد، اقدامات فرهنگی صورت گرفته در این نهاد را بسیار ارزشمند دانست.
وی با اشاره به ضرورت برنامه ریزی منسجم برای مقابله با هجمه های رسانه ای دشمنان علیه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) نسبت به بهره مندی از تمام ظرفیت های رسانه ای نظام برای معرفی قرارگاه به عنوان الگوی موفق نظام جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.
سردار جزایری با بیان اینکه مردم باید نسبت به اقدامات ارزشمند قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) اطلاعات درستی دریافت کنند، گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) یک پدیده خاص برای انقلاب و نظام است که دشمنان با تمام تلاش به دنبال منحرف کردن افکار عمومی نسبت به این پدیده خاص هستند.
وی در ادامه گفت: انجام فعالیت های فرهنگی برای قشر عظیم تحت پوشش قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) که نوعاً به صورت قراردادی و در طیف مهندسان و کارگران می باشند، نسبت به دیگر نهادها و سازمان های تابعه ستاد کل نیروهای مسلح متفاوت است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در این جلسه با اشاره به فعالیت های متعدد حوزه نمایندگی در زمینه فرهنگی اظهار کرد: حضور 300 روحانی در پروژه ها برای اقامه نماز، بیان احکام و فعالیت های فرهنگی، اجرای طرح نور المبین قرآنی، اجرای برنامه های بصیرتی برای کارکنان و خانواده ها، برپایی دوره های تربیت و تعالی کارکنان با خانواده در مشهدمقدس و اعزام روحانیون به روستاهای پیرامون پروژه ها و اقامه نماز در مساجد آن روستاها از جمله اقدامات صورت گرفته می باشد.
حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی کوهستانی با اشاره به اقدامات رسانه ای قرارگاه خاتم در دوسال اخیر اظهار کرد: به منظور معرفی پروژه های قرارگاه تهیه، تولید و پخش برنامه مستند 13 قسمتی  37 در سال 94، تهیه، تولید و پخش برنامه مستند 13قسمتی میراث در سال جاری با مشارکت شبکه 3 سیما در دستور کار قرار گرفته است و علاوه بر این حضور فرمانده و مدیران عامل در بخش های مختلف تلویزیونی و رادیویی، انجام رصد رسانه ای قرارگاه خاتم، تهیه و تولید اخبار فعالیت ها و اقدامات قرارگاه از جمله اقدامات این نهاد می باشد. 

   1395/12/24 17:12