آیت‌الله میرعمادی تاکیدکرد:
استفاده از ظرفیت قرارگاه خاتم‎الانبیاء(ص) در پروژ‌ه‎ها و رفع مشکلات لرستان

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان این‌که کار و تلاش و اراده قوی برای رفع مشکلات مردم باید سرلوحه کار مدیران استان باشد، گفت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با تمام توان به پروژه‌های استان ورود پیدا کرده و سنگ تمام گذاشت.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، آیت‌الله سیداحمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد روز پنجشنبه، 13 اردیبهشت در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان لرستان که در استانداری این استان برگزار شد، گفت: این جلسه با حضور سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتمالانبیاء(ص) باید آغازگر تحول اقتصادی، عمرانی و سازندگی برای استان باشد.
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به زحمات قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) در استان لرستان، خاطرنشان کرد: تنها سرمایه‌گذار با تجربه، توانمند و بدون منت و پول برای رفع مشکلات و پروژه‌های استان، قرارگاه خاتمالانبیاء(ص) است لذا می‌طلبد قرارگاه خاتم را تقویت کنیم تا به‌ عنوان مولود انقلاب به پیشرفت انقلاب کمک کند.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان یادآور شد: امروزه مهم‌ترین چالش ما، مشکلات اقتصادی است که اگر نیروهای مخلص مؤمن و مخلص به حل آن ورود پیدا نکنند، نمی‌توانیم موفقیتی به‌دست آوریم.
وی با بیان این‌که قرارگاه سازندگی خاتمالانبیاء(ص) یک فرصت برای استان است که باید از آن نهایت استفاده را کرد، گفت: وضعیت استان در بخش‌های اقتصاد و اشتغال خوب نیست و از طرفی ظرفیت‌های خوبی داریم که اگر تعصب و غیرت نسبت به آنها داشته باشیم، این پتانسیل‌ها ایجاد اشتغال و درآمد برای لرستان در پی خواهند داشت.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان یادآور شد: برای این‌که بتوانیم موفق شویم باید به سمت فعالیت‌های اقتصادی، اشتغالزایی و درآمدزایی برویم.
وی افزود: پیگیری مطالبات مردم، وحدت، انسجام و یکدلی منجر به نتیجه گرفتن و بهبود وضعیت استان می‌شود.


 

   1397/2/15 09:47