به همت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) انجام شد؛
اجرای چند پروژه محرومیت‌زدایی در استان خراسان شمالی

مراسم افتتاح پروژه آبرسانی به سه روستای محروم شهرستان راز و جرگلان خراسان شمالی و اهدای 60 سرویس جهیزیه به نوعروسان شیعه و سنی در این منطقه توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، در این مراسم که همزمان با دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) و با حضور تعدادی از مسئولان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برگزار شد، سه پروژه آبرسانی به روستاهای عبدالله‌آباد، حبِّک و علی‌آباد با جمعیتی بالغ بر 620 نفر مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
در این اقدام که با همکاری گروه جهادی صابر البرز انجام شد چاه آب در سه کیلومتری این روستاها مرمت و بهسازی و دو مخزن 40 هزار لیتری در ارتفاعات این روستاها به منظور ذخیره آب نصب شد و 7800 متر لوله‌گذاری نیز تا منزل اهالی این سه روستا صورت گرفت.
کیومرث صمدی مدیرعامل شرکت تهران گسترش در مراسم افتتاح این طرح، ضمن اشاره به برخی از ابرپروژه‌های اجراشده و در دست اجرای قرارگاه گفت: ملت ما همواره یار و حامی نظام و انقلاب بوده‌اند و هر اقدامی که در جهت خدمت‌رسانی برای آنها انجام شود کم و ناچیز است و در این راه شیعه و سنی برای ما تفاوتی ندارد و همه مسلمان هستیم.
شایان ذکر است شهرستان 70 هزار نفری راز و جرگلان در 120 کیلومتری شمال غرب بجنورد مرکز خراسان شمالی قرار دارد که از شمال با کشور ترکمنستان هم‌مرز است و بخش عمده ساکنان آن را ترکمن‌های اهل سنت تشکیل می‌دهند.
   1397/5/8 15:28