فرمانده قرارگاه خاتم(ص) وعده داد:
اتمام پیش‌ از موعد اسکان موقت زلزله‌زدگان غرب کشور

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: طبق برنامه‌اي كه داشتيم باید 45 روزه يعني تا 25 دي كار اسكان موقت را تمام مي‌كرديم اما با لطف خدا تا 10 دي كل كار را به اتمام خواهيم رساند.

به گزارش روابط عمومي قرارگاه سازندگي خاتم‌الانبياء(ص)، سردار سرتيپ پاسدار عبادالله عبداللهي فرمانده قرارگاه سازندگي خاتم‌الانبياء(ص) در مصاحبه با خبرنگار واحد مركزي خبر گفت: پس از حضور مقام معظم رهبري در منطقه و دستوري كه ايشان فرمودند، از 5 آذر كار اسكان موقت را شروع كرديم و قول داديم كه ظرف 45 روز كل اسكان موقت را در منطقه حل كنيم.
وی افزود: با تدبيري كه شد كار را بين يازده گروهي كه در منطقه داشتيم تقسيم كرديم و 8 كارگاه كانكس‌سازي در منطقه تجهيز كرديم كه روزانه 300 سازه و 400 فونداسيون را آماده مي‌كنند.
سردار عبداللهی گفت: ساخت كل فونداسيون‌ها تمام شده و تمام متريال مورد نياز به منطقه وارد شده است و تيم‌هاي نصب ما هم مشغول كار هستند و روزانه 350 تا 500 كانكس نصب مي‌شود.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) بیان کرد: طبق بازديدی كه امروز با سرلشكر جعفري از منطقه داشتيم مشكلاتي در زمينه سرويس بهداشتي، مراكز بهداشتي، آب شرب و مدرسه وجود داشت كه دستور ساخت برخي از آنها را با مصالحي كه در منطقه موجود بود داديم و قول داديم كه هر جايي احساس كنيم مشكلي وجود دارد تا آخرين لحظه براي حل آنها در منطقه هستيم.
سردار عبداللهي در پايان گفت: در بحث اسكان دائم هم اگر تدبير دولت اين باشد كه آن را بر عهده بگیریم با توجه به ظرفيت خوبي كه در منطقه داريم آماده انجام آن هستيم.
شایان ذکر است سرلشکر جعفری و سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء‌(ص) صبح روز چهارشنبه بیست و نهم آذرماه به منظور بازدید از روند نصب کانکس‌ها در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه به این شهر سفر کردند
.

   1396/9/29 18:09